VIJESTI

Tihomir Gligorić na čelu dobojskog PDP-a

Tihomir Gligorić preuzeo je rukovodstvo nad dobojskim Gradskim odborom PDP-a nakon što se Siniša Đorđević na lični zahtjev povukao sa mjesta predsjednika ovog odbora.

Gligorić je rekao da do kadrovske promjene došlo uz saglasnost rukovodstva PDP-a, te da će Đorđević nastaviti partijski angažman u okviru Predsjedništva dobojskog odbora PDP-a.

On kaže da će obaveze predsjednika obavljati sve do redovnog Sabora dobojskog odbora PDP-a koji bi trebalo da bude održan u aprilu ili maju, kada će biti izabrano novo rukovodstvo.

Gligorić je naveo da dobojski PDP ima jednog odbornika u Skupštini grada koji djeluje u okviru skupštinske većine i sprovodi programsku politiku ove partije, prenosi Srpska Cafe.

On je dodao da je ova stranka inicirala projekat izgradnje fizičke i tehnološke infrastrukture za poterebe realnog sektora, te izrazio zadovoljstvo što je lokalna uprava prihvatila dio mjera pronatalitetne politike ove partije za grad Doboj.

Slični tekstovi

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Back to top button