DRUŠTVO

Udruženje žena „Plane“ obilježilo 12 godina postojanja i rada

Udruženje žena „Plane“ obilježilo je 12 godina postojanja i rada. Svečanosti su prisustvovali predstavnici Gradske uprave Doboj.

Udruženje žena „Plane“ trenutno broji 30 članova. Za 12 godina postojanja i rada mogu da se pohvale realizacijom brojnih projekata. Okupljaju se dva puta sedmično. Redovno obilaze i stare i nemoćne, te im pružaju pomoć. Oko stotinu žena prošlo je različite edukacije.

Podršku ovom Udruženju daje i Gradska uprava. Čestitke im je uputio prvi čovjek grada Doboja.

-Udruženje žena „Plane“ je jedno od aktivnijih udruženja u našem gradu. Ono okuplja veliki broj žena koje se sastaju dva puta sedmično. One u okviru tog udruženja sporovode niz različitih aktivnosti. U narednom periodu nastojaćemo da Grad Doboj još više pomogne ovakva ili slična udruženja, pogotovo udruženja koja su jako dobro organizovana kao što je organizovano ovo udruženje. Ovom prilikom im čestitam na uspješnih 12 godina postojanja i rada i siguran da će ovo udruženje raditi još bolje u narednom periodu – izjavio je Boris Jerinić, gradonačelnik Doboja.

RTV Doboj

Slični tekstovi

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Back to top button