Identifikovano lice odgovorno za nesreću sa smrtnim ishodom
Službenici Policijske stanice Petrovo juče su identifikovali Lj.M. sa područja opštine Petrovo, za kojeg se sumnja da je 06.01.2018. godine u mjestu Porječine, upravljajući vozilom marke ”Audi” prouzrokovao saobraćajnu nesreću, prilikom čega je M.K. smrtno stradao.
Policijskoj stanici Petrovo, obratio se Lj.M. koji je prijavio da pored lokalnog puta u mjestu Porječina, leži muško lice. Policajci Policijske stanice Petrovo, utvrdili su da se radi o licu M.K. sa područja opštine Petrovo. Lice M.K. je nakon ukazane ljekarske pomoći u Domu zdravlja Petrovo prevezeno u dobojsku bolnicu gdje je usljed zadobijenih povreda preminulo.
Nad Lj.M. je izvršena kriminalistička obrada i protiv istog će Okružnom javnom tužilaštvu Doboj biti dostavljen izvještaj za izvršeno krivično djelo ”Ugrožavanje javnog saobraćaja”.



