HRONIKA

Doboj: Uhapšen kradljivac

Policijski službenici Policijske stanice Doboj 2, juče oko  19,00 časova lišili su slobode F.P. sa područja grada Doboja, za kojeg postoji osnov sumnje da je počinio produženo krivično djelo krađa.

Za prijavljenog postoji osnov sumnje da je isti dan u mjestu Gavrići, područje grada Doboja, iz crkve „Sveti Sisoje“ otuđio kovani novac koji se nalazio na pultu ispred ikone.

Kriminalističkom obradom nad navedenim licem utvrđeno je da je isti i 21.05.2017. godine iz crkve „Sveti Sisoje“ otuđio novac.

O navedenom je obaviješten dežurni tužilac Okružnog javnog tužilaštva Doboj. Oštećeni će se naknadno izjasniti o visini ukupne pričinjene materijalne štete. Po dokumentovanju protiv F.P. Okružnom javnom tužilaštvu Doboj biće dostavljen izvještaj o počinjenom krivičnom djelu „Krađa“.

 

Slični tekstovi

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Back to top button