HRONIKA

”INTEGRA” I POLICIJA: Tri lažne dojave o bombama u Doboju

– Službenici Centra javne bezbjednosti /CJB/ Doboj preduzimaju mjere na pronalasku lica koja su lažno prijavljivala podmetanje eksplozivnih naprava u objektima policijskih stanica jedan i dva, te hotela “Integra” u ovom gradu.
Policijskoj stanici Doboj dva sinoć je u 20.55 časova putem telefona prijavljeno da su pod službeno vozilo i podrum postavljene bombe, saopšteno je iz Centra javne bezbjednosti /CJB/ Doboj. 

Ista prijava oko 21.00 čas dostavljena je Policijskoj stanici Doboj jedan, a u 21.05 čas radnici hotela “Integra” prijavljeno je da je u podrumskim prostorijama postavljena bomba. 

Izvršenim protivdiverzionim pregledom objekata, kao i parking prostora navedenih objekata, utvrđeno je da je riječ o lažnoj dojavi. 

O navedenom je obavješten dežurni tužilac Okružnog javnog tužilaštva Doboj, saopšteno je iz dobojskog CJB-a.

Slični tekstovi

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Back to top button